PROFIL SPOLOČNOSTI

Vitajte na stránke spoločnosti KLIMAVEX a.s., ktorá sa zaoberá poradenstvom a predajom klimatizácií, ventilátorov, tepelných čerpadiel a chladenia pre priemyselné objekty.

Výrobky, ktoré spoločnosť v spolupráci so zahraničnými, svetovo uznávanými, výrobcami dodáva na slovenský a český trh, patria k tým najkvalitnejším, ktoré je možné v oblastiach pôsobenia spoločnosti dodať, pri zachovaní veľmi priaznivého pomeru ceny k úžitkovej hodnote výrobkov.

Rastúci počet dlhodobo spolupracujúcich partnerských spoločností a spokojných klientov je citlivým ukazovateľom zvyšujúcej sa kvality a efektivity našej práce.

Účelom tejto stránky je poradiť ako vybrať a používať vhodný výrobok z nášho sortimentu a ponúknuť kvalitu za primeranú cenu.

Prioritné aktivity spoločnosti sú v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia, vykurovania. V týchto oblastiach zabezpečuje spoločnosť poradenstvo, projekciu, veľkoobchod a maloobchod. 

V súčasnosti pôsobí úspešne na slovenskom trhu s pobočkami v Bratislave a s centrálou v Košiciach a spolu zamestnáva 14 zamestnancov. 

Na Českom trhu pôsobí samostatná spoločnosť KLIMAVEX CZ a.s. s rovnakým zastúpením značiek AIRWELL, VORTICE, DANTHERM, PANASONIC, SABIANA, SALDA.

KLIMAVEX a.s.


Referencie a certifikáty nájdete v ľavej spodnej časti stránky v sekcii "O NÁS".


Profesionálne služby

Profesionálne služby

Oblasti chladenia, vzduchotechniky a odvlhčovania sa venujeme už viac ako 20 rokov

Technológie a kvalita

Technológie a kvalita

Dodávame tie najkvalitnejšie zariadenia od renomovaných výrobcov, ktorí udávaju trendy

Showroom v Bratislave a Košiciach

Showroom v Bratislave a Košiciach

Prídte nás navštíviť do našich pobočiek, kde nájdete odpovede na všetky otázky