PROFIL SPOLOČNOSTI

Vitajte na stránke spoločnosti KLIMAVEX a.s., ktorá sa zaoberá poradenstvom a predajom klimatizácií, ventilátorov, rekuperácií, tepelných čerpadiel a chladenia pre priemyselné objekty.

Výrobky, ktoré spoločnosť v spolupráci so zahraničnými, svetovo uznávanými, výrobcami dodáva na slovenský a český trh, patria k tým najkvalitnejším, ktoré je možné v oblastiach pôsobenia spoločnosti dodať, pri zachovaní veľmi priaznivého pomeru ceny k úžitkovej hodnote výrobkov.

Rastúci počet dlhodobo spolupracujúcich partnerských spoločností a spokojných klientov je citlivým ukazovateľom zvyšujúcej sa kvality a efektivity našej práce.

Účelom tejto stránky je poradiť ako vybrať a používať vhodný výrobok z nášho sortimentu a ponúknuť kvalitu za prijateľnú cenu.

Prioritné aktivity spoločnosti sú v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia, vykurovania, odvlhčovania. V týchto oblastiach zabezpečuje spoločnosť poradenstvo, veľkoobchod, maloobchod a servis. 

V súčasnosti pôsobí úspešne na slovenskom trhu s pobočkou v Bratislave a centrálou v Košiciach a spolu zamestnáva viac ako 20 zamestnancov. 

Na českom trhu pôsobí samostatná spoločnosť KLIMAVEX CZ a.s. s centrálou v Prahe.

Spoločnosť KLIMAVEX a.s. je certifikovaným importérom značiek VORTICE (ventilátory, rekuperačné jednotky, vzduchotechnické zostavné jednotky, ohrievače), CASALS (priemyselné ventilátory), AIRWELL (klimatizácie, chladiče vody)PANASONIC (klimatizácie, tepelné čerpadlá, VRF systémy), HYUNDAI (tepelné čerpadlá, rekuperačné jednotky), SAMSUNG (klimatizácie, tepelné čerpadlá, VRF systémy), DANTHERM (odvlhčovače, rekuperačné jednotky), COTES (adsorpčné odvlhčovače), GIWEE (klimatizácie, VRF systémy, vodné systémy), SABIANA (fancoily). 

KLIMAVEX a.s.


Profesionálne služby

Profesionálne služby

Oblasti chladenia, vzduchotechniky a odvlhčovania sa venujeme už viac ako 20 rokov

Technológie a kvalita

Technológie a kvalita

Dodávame tie najkvalitnejšie zariadenia od renomovaných výrobcov, ktorí udávaju trendy

Showroom v Bratislave a Košiciach

Showroom v Bratislave a Košiciach

Prídte nás navštíviť do našich pobočiek, kde nájdete odpovede na všetky otázky